iOSRozrywka i hobbyAplikacje dla muzykówWhoSampled
WhoSampled ikona

WhoSampled1.41.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja WhoSampled pokazuje kto i w jakim utworze wykorzystał fragmenty wyszukanej piosenki, kto z kim współpracował i kto czyje utwory samplował i miksował. Wystarczy wyszukać ulubioną piosenkę lub artystę, by odkryć znaną melodię w innych utworach lub dowiedzieć się, jakie sample zostały w niej wykorzystane.

WhoSampled to największa baza utworów z relacjami tego typu. Znajduje się tu 360 tysięcy utworów wykonywanych przez 125 tysięcy artystów i każdego dnia pojawiają się nowi.

Po wyszukaniu piosenki lub artysty można przejść do widoku powiązanych z nią utworów, a więc sampli wykorzystanych w niej lub listy utworów, w której była użyta, wydanych coverów i remiksów. Wiele utworów można od razu przesłuchać i porównać z oryginałem, znajdują się tu też szczegółowe informacje, w którym momencie został umieszczony sampel. Zazwyczaj znajdziemy tu klipy z YouTube'a.

Ponadto aplikacja pozwala zbierać ulubione covery i remiksy i przeglądać listę najpopularniejszych i najczęściej poszukiwanych piosenek. Po zalogowaniu można zbudować własną bibliotekę. Aplikacja może też przeszukać pamięć telefonu i odnaleźć covery zapisanych utworów, a także integruje się ze Spotify.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań60
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
WhoSampled ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)