WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaWhySoSlow
WhySoSlow ikona

WhySoSlow1.60

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WhySoSlow to niezwykle przydatne, a zarazem bardzo łatwe w obsłudze narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu dowiemy się, jakie układy spowalniają pracę naszego komputera.

Korzystanie z programu WhySoSlow jest naprawdę proste – wystarczy wcisnąć przycisk Analyze, by po chwili na ekranie monitora zostały wyświetlone szczegółowe informacje na temat szybkości działania, obciążenia i temperatury procesora, responsywności jądra i zainstalowanych programów, a także stopnia zużycia pamięci operacyjnej.

WhySoSlow charakteryzuje się niekoniecznie nowoczesnym, ale bardzo przejrzystym interfejsem – wszystkie dane zostały umieszczone w czytelnej tabelce, a obok informacji o pracy poszczególnych układów znajdziemy także odpowiednią ikonę, która sugeruje, czy działa on prawidłowo, czy też należy zwrócić na niego większą uwagę (np. w momencie, gdy temperatura CPU jest zbyt wysoka).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 208
Data aktualizacji28 sie 2020
Rozmiar pliku2.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WhySoSlow ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)