WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweWi-Fi Filter Tool
Wi-Fi Filter Tool ikona

Wi-Fi Filter Tool 1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Wi-Fi Filter Tool

Wi-Fi Filter Tool to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, które kierowane jest w głównej mierze do użytkowników laptopów. Pozwala ono w wygodny sposób zarządzać sieciami WiFi, z którymi chcemy nawiązywać połączenie.

Narzędzie pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje funkcje, które z pewnością ucieszą użytkowników komputerów przenośnych, w obszarze których dostępna jest spora ilość punktów dostępowych do internetu. Dzięki Wi-Fi Filter Tool możliwe jest wygodne zarządzanie sieciami, tj. ukrywanie wyświetlania i blokowanie możliwości nawiązywania połączenia internetowego z wybranymi sieciami bezprzewodowymi. Dzięki niemu możemy ograniczyć dostęp do internetu na urządzeniu wykorzystywanym przez najmłodszych.

Wi-Fi Filter Tool udostępniony został w formie aplikacji przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu. Atutem narzędzia jest dostępność wielu wersji językowych, w tym także polskiej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSordum
Liczba pobrań46
Data aktualizacji7 kwi 2024
Rozmiar pliku1.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wi-Fi Filter Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)