AndroidKomunikacja/społecznośćWiadomości SMS i MMSWiadomości
Wiadomości ikona

Wiadomości

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Uproszczony klient do obsługi wiadomości SMS i MMS od Googla. Ma stanowić alternatywę dla osób, które nie przepadają za bardziej rozbudowanym komunikatorem Hangouts.

Aplikację wykonano zgodnie z wytycznymi Material Design. Dzięki temu cechuje ją bardzo skromny i przejrzysty interfejs. Ekran główny wita nas standardową listą konwersacji. Lista pozwala na szybkie rozpoczęcie nowej rozmowy za pomocą przycisku, a także archiwizowanie rozmów poprzez ich przeciąganie, zupełnie jak np. w kliencie Gmaila. Funkcja archiwizowania służy jednie zaprowadzeniu większego porządku w skrzynce odbiorczej, nie znajdziemy tu żadnych opcji związanych z synchronizacją wiadomości. Przejście do poszczególnych wiadomości to kolejne zderzenie z Material Design: proste dymki rozmów dopasowane tłem do ikony kontaktu. Każda z rozmów może mieć własne oddzielnie sterowane powiadomienia (dzwonek i wibracje), użytkownik może również blokować kontakty.

Tworzenie i prowadzenie rozmów to klasyczny czat. Do wiadomości MMS możemy dodać zdjęcia oraz wiadomości głosowe. Niestety, zabrakło funkcji wyboru kodowania SMS, a więc wystarczy zaledwie jeden polski znak diakrytyczny, abyśmy nie mogli skorzystać ze standardowej długości wiadomości. Program jest ubogi pod względem opcji dodatkowych. Może to być traktowane zarówno jako wada i zaleta. Otrzymujemy prostą i ładną aplikację, która dobrze spełnia swoją rolę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań5 502
Data aktualizacji22 maj 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Wiadomości ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)