Wiedźmin 3 może być jeszcze piękniejszy – wystarczą dwie modyfikacje

Wiedźmin 3 może być jeszcze piękniejszy – wystarczą dwie modyfikacje23.01.2017 14:33
Wiedźmin 3 może być jeszcze piękniejszy – wystarczą dwie modyfikacje

Dla wielu Wiedźmin 3 to jedna z najlepiej wyglądających gier, a swoim gatunku wręcz deklasuje większość konkurencji, także tej nowszej. Nie przeszkodziło to jednak moderom w uczynienie przygód Geralta jeszcze piękniejszymi. Właśnie pojawiła się modyfikacja Super Turbo Lighting Mod 3.0, którą powinni zainteresować się wszyscy spragnieni jeszcze atrakcyjniejszego wirtualnego świata.

Twórca modyfikacji STLM 3.0 zapowiedział tydzień temu, że jego nowe dzieło zadebiutuje niebawem. Nie musieliśmy długo czekać, bowiem pliki właśnie zostały udostępnione i każdy zainteresowany może po nie sięgnąć. Mod skupia się na wielu aspektach wpływających na końcowy lepszy wygląd. Zmiany zostały wprowadzone w oświetleniu, poprawiono cienie, zwiększono zasięg widzenia, sporo też drobniejszych poprawek, takich jak np. upiększenie płomieni wywoływanych przez znak Igni.

Witcher 3 - STLM 3.0

Autor modyfikacji wybrał sobie bardzo ambitny cel – sprawienie, że Wiedźmin 3 będzie wyglądał jak na pierwszych filmikach udostępnianych przez CD Projekt RED. Jeśli pamiętacie tamte materiały, to wiecie, że mogliśmy wówczas zobaczyć grę zauważalnie atrakcyjniejszą, niemal wnoszącą poziom oprawy graficznej na wyższy poziom. Modyfikację, a także listę zmian wprowadzonych w wersji 3.0 znajdziecie tutaj.

Jeśli Super Turbo Lighting Mod 3.0, to za mało by pokazać konsolowcom wyższość urządzeń wykorzystywanych przez pecetową rasę panów, to niedawno pojawiła się nowa wersja innej modyfikacji – HD Reworked Project 4.1, która podmienia oryginalne modele i tekstury na nowe oferujące lepszą jakość. Z obu modyfikacji możecie korzystać jednocześnie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)