Wiedźmin 3 na nowo, czyli ostatnie darmowe DLC dla hitu już do pobrania

Wiedźmin 3 na nowo, czyli ostatnie darmowe DLC dla hitu już do pobrania

Wiedźmin 3 na nowo, czyli ostatnie darmowe DLC dla hitu już do pobrania
17.08.2015 19:58, aktualizacja: 18.08.2015 00:13

Przez wiele miesięcy po premierze gry Wiedźmin 3: Dziki Gon twórcy wzbogacali ten polski hit o dodatkową zawartość za sprawą darmowych paczek DLC. Wszystko, co dobre, kiedyś jednak się kończy. Rodzima superprodukcja wraz z ostatnią już tego typu aktualizacją dostała niemniej świetną opcję dla tych, którzy przeszli grę raz tylko dla ogólnego poznania fabuły. Doszedł nam wreszcie tak wyczekiwany tryb New Game+.

Obraz

Teraz zamiast cofać się do momentu sprzed finałowych scen, po ukończeniu wątku głównego na jeden z wielu możliwych sposobów da się rozpocząć zabawę od nowa z trudniejszymi przeciwnikami. Jeśli Geralt nie był odpowiednio rozwinięty dla nowego wyzwania, uzyska automatyczny awans na 30 poziom postaci. Zachowa przy tym zdobyty wcześniej ekwipunek, pieniądze czy receptury, ale naturalnie poznikają mu z plecaka przedmioty blisko powiązane z historią, w tym książki i listy, jak również niestety wszystkie karty do zabawy w stołowego Gwinta. Zachowa też statystyki oraz zdolności, chyba że ktoś zdecyduje się rozwinąć wiedźmina w nieco innym kierunku po użyciu specjalnego eliksiru resetującego umiejętności. Dostaje się go bezpłatnie.

Warto zaznaczyć, że fani gry mogą od niedawna sami ją modyfikować, a to za sprawą oficjalnych narzędzi deweloperskich od producenta. Nie są one tak rozbudowane jak te do poprzedniej części serii i niestety, co zdążyli potwierdzić twórcy z CD Projekt RED, na nic o większych możliwościach nie mamy co na razie liczyć, jednak zawsze miłośnicy rozgrzebywania obiektów i tekstur mogą się pobawić. Tylko nowych zadań nie dopiszą.

Wsparcie dla Dzikiego Gonu rzecz jasna jednak na tym się nie kończy. W dalszym ciągu ojcowie cyfrowego Geralta będą wypuszczali kolejne łatki dla gry, a wkrótce powinny pojawić się także konkretne wieści o płatnych rozszerzeniach dla Wiedźmina 3. W planach są dwa, niosące łącznie przynajmniej 30 godzin dodatkowego szwendania się po świecie fantasy. Pierwszy wyjdzie w październiku, drugi na początku 2016 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)