MacOSNarzędziaNarzędzia siecioweWiFi Scanner
WiFi Scanner ikona

WiFi Scanner2.7.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WiFi Scanner to narzędzie do diagnostyki sieci bezprzewodowych WiFi. Dzięki niemu można między innymi porównywać różne punkty dostępu pod kątem siły sygnału.

Program wyświetla szczegółowe informacje o sieciach znajdujących się w pobliżu i wspiera częstotliwości zarówno 2,4 GHz jak i 5 GHz w standardach 802.11 a/b/g/n/ac, o ile karta sieciowa Maca je obsługuje. Za pomocą WiFi Scannera sprawdzimy takie parametry, jak numer kanału, adres MAC, rodzaj zabezpieczenia, a także jakość sygnału.

Aplikacja potrafi wyświetlać w graficznej formie zmiany w poziomie sygnału na osi czasu. Dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie dobrać najlepsze ustawienia dla naszego routera oraz określić dla niego najlepsze położenie w domu lub w biurze.

Oprócz tego z poziomu aplikacji przeprowadzimy także testy prędkości łącza, zarówno pobierania jak i wysyłania, a także dowiemy się jakie urządzenia są połączone z naszą siecią. Wyniki testów zapisywać można do pliku CSV, możliwe jest również generowanie sumarycznych raportów w formacie HTML.

WiFi Scanner to kompleksowe narzędzie do diagnostyki sieci bezprzewodowych. Program można kupić w Mac App Store.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań724
Data aktualizacji12 wrz 2017
Rozmiar pliku7.80 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
WiFi Scanner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)