AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneWilczy Szaniec
Wilczy Szaniec ikona

Wilczy Szaniec1.0.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wilczy Szaniec to aplikacja dla użytkowników smartfonów i tabletów z Androidem przedstawiająca nie tylko szczegółowe informacje o tytułowym obiekcie, ale także oferująca dostęp do wielu innych atrakcji.

Dzięki temu programowi dowiemy się przede wszystkim jak dojechać do Wilczego Szańca, poznamy cennik, godziny otwarcia, punkty gastronomiczne w okolicy i wiele więcej. Dostępna jest również szczegółowa, interaktywna mapa z ikonami ułatwiająca poruszanie się w trakcie wycieczki. Dzięki niej zlokalizujemy między innymi punkt informacji, parkingi, pole namiotowe, restaurację czy sklep z pamiątkami. Dodatkową atrakcję stanowi wbudowana gra terenowa z zadaniami do zrealizowania podczas zwiedzania Wilczego Szańca.

Ponadto otrzymujemy tu również listę szlaków, jakie warto odwiedzić, udając się do Wilczego Szańca. Możemy podążać szlakiem bunkrów, przejść leśną trasę turystyczną Gierłoż czy ścieżkę dydaktyczną Wyskok. Osoby wybierające się w podróż rowerem będą mogły natomiast sprawdzić położenie ścieżek rowerowych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentwmobi.pl
Liczba pobrań199
Data aktualizacji11 cze 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Wilczy Szaniec ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)