iOSWiadomościPogodaWild Weather - Where hand drawn illustrations meet accurate weather conditions
Wild Weather - Where hand drawn illustrations meet accurate weather conditions ikona

Wild Weather - Where hand drawn illustrations meet accurate weather conditionsversion 2.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wild Weather - Where hand drawn illustrations meet accurate weather conditions to aplikacja, która dostarcza informacji o prognozie pogody. Dane są podane w nietypowy sposób dla tego typu oprogramowania, bo za pomocą rysunków ze zwierzętami oraz przyrodą.

Aplikacja bazuje na informacjach dostarczanych przez usługę pogodową Forecast.io, uważaną za jednego z lepszych dostawców prognozy pogody. To sprawia, że korzystając z Wild Weather można zaufać, iż przedstawiane informacje będą wiarygodne. To zaleta programu, ale na użytkowników czeka jeszcze większa, a mianowicie pomysł na wygląd.

Program oparty jest bowiem na odręcznie przygotowanych rysunkach, które przedstawiają zwierzęta (np. lisy lub łosie) i przyrodę. Wyglądają one bardzo dobre i powinny przypaść do gustu wielu użytkownikom aplikacji. Obrazy zmieniają się w zależności od pory dnia i panujących warunków atmosferycznych, są też animowane. Program wyświetli nam bieżące informacje o pogodzie, m.in. o temperaturze i sile wiatru, a w aplikacji możemy też sprawdzić pogodę na najbliższe pięć dni.

Aplikacja jest płatna, ale kosztuje tylko ok. 2 euro, czyli mniej więcej 9 zł. Nie jest to wygórowana cena za tak przyjemny dla oka program.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMark Hendriks
Liczba pobrań63
Data aktualizacji16 lis 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Wild Weather - Where hand drawn illustrations meet accurate weather conditions ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)