WindowsGryLogiczne i karcianeWild West Story

Wild West Story

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wild West Story to ciekawa układanka przedstawiona w formie opowiadania i przygody oferująca ponad 100 ciekawych układów. Przenosi nas ona w czasy Dzikiego Zachodu ukazując jednocześnie w formie prostej historyjki zmagania tamtejszej ludności z ówczesną rzeczywistością.

Co do samej rozgrywki to jest ona łatwa w zasadach i prosta w opanowaniu. Naszym głównym zadaniem jest dopasowywanie do siebie takich samych motywów porozstawianych w sposób nieregularny po całej planszy gry. Ulokowanie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem oraz pojawieniem się na ich miejscu nowych segmentów. Głównym utrudnieniem jest to, że wszystkie nasze działania muszą skupiać się w ściśle określonym miejscu, a dokładnie mówiąc wzdłuż trasy, którą podąża nasza bohaterka. Naszym głównym celem jest jak najszybsze odblokowanie całego szlaku.

Ciekawym przerywnikiem pomiędzy głównymi etapami rozgrywki są krótkie minigry, które pełnią rolę testu na spostrzegawczość. Są one pewnego rodzaju dodatkiem świetnie urozmaicającym rozgrywkę.

Oprawa audiowizualna w Wild West Story stoi na przyzwoitym poziomie, a przy tym gra nie posiada wysokich wymagań. Trzeba również przyznać, że pozycja jest dopracowana w szczegółach i może stanowić ciekawą propozycję zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań2 555
Data aktualizacji11 sie 2012
Rozmiar pliku25.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)