WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWin10 All Settings
Win10 All Settings ikona

Win10 All Settings2.0.0.18

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Win10 All Settings to niewielkie narzędzie, który stanowi alternatywny interfejs konfiguracyjny dla systemów Windows 7, 8 i 10.

Łatwa i wygodna personalizacja Windows

Opisywane narzędzie stworzone zostało głównie z myślą o mniej doświadczonych użytkownikach. Daje ono swobodny dostęp do wszystkich najważniejszych narzędzi konfiguracyjnych systemu operacyjnego Windows, pozwalających sprawnie manipulować konfiguracją środowiska i dopasowywać go do indywidualnych preferencji. Z poziomu Win10 All Settings uzyskamy również dostęp do ukrytych ustawień systemowych.

Po uruchomieniu program działa w obrębie zasobnika systemowego i dostępny jest w formie niewielkiej ikonki. Jej kliknięcie daje dostęp do 'Panelu sterowania', a także wielu innych narzędzi odpowiedzialnych za konfiguracje aplikacji, urządzeń, ułatwień dostępu, sieci i internetu, prywatności, systemu, czasu i języka, a także aktualizacji i zabezpieczeń Windows.

To jednak nie koniec. Win10 All Settings oferuje zestaw funkcji, zadaniem których jest łatwe manipulowanie ukrytymi ustawieniami środowiska operacyjnego. W większości przypadków wymagana będzie niestety instalacja innych narzędzi tego producenta, dzięki którym dokonamy ustawień trybu aplikacji w Windows, poziomu przezroczystości, domyślnej czcionki systemu itp.

Narzędzie Win10 All Settings udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentWinTools.net
Liczba pobrań852
Data aktualizacji21 wrz 2020
Rozmiar pliku0.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Win10 All Settings ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)