Win10 All Settings ikona

Win10 All Settings2.0.0.18

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWin10 All Settings
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Win10 All Settings to niewielkie narzędzie, który stanowi alternatywny interfejs konfiguracyjny dla systemów Windows 7, 8 i 10.

Łatwa i wygodna personalizacja Windows

Opisywane narzędzie stworzone zostało głównie z myślą o mniej doświadczonych użytkownikach. Daje ono swobodny dostęp do wszystkich najważniejszych narzędzi konfiguracyjnych systemu operacyjnego Windows, pozwalających sprawnie manipulować konfiguracją środowiska i dopasowywać go do indywidualnych preferencji. Z poziomu Win10 All Settings uzyskamy również dostęp do ukrytych ustawień systemowych.

Po uruchomieniu program działa w obrębie zasobnika systemowego i dostępny jest w formie niewielkiej ikonki. Jej kliknięcie daje dostęp do 'Panelu sterowania', a także wielu innych narzędzi odpowiedzialnych za konfiguracje aplikacji, urządzeń, ułatwień dostępu, sieci i internetu, prywatności, systemu, czasu i języka, a także aktualizacji i zabezpieczeń Windows.

To jednak nie koniec. Win10 All Settings oferuje zestaw funkcji, zadaniem których jest łatwe manipulowanie ukrytymi ustawieniami środowiska operacyjnego. W większości przypadków wymagana będzie niestety instalacja innych narzędzi tego producenta, dzięki którym dokonamy ustawień trybu aplikacji w Windows, poziomu przezroczystości, domyślnej czcionki systemu itp.

Narzędzie Win10 All Settings udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Udostępnij
Win10 All Settings 2.0.0.18wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentWinTools.net
Liczba pobrań828
Data aktualizacji21 wrz 2020
Rozmiar pliku0.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Win10 All Settings ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)