WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWinASO Registry Optimizer
WinASO Registry Optimizer ikona

WinASO Registry Optimizer5.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WinASO Registry Optimizer to rozbudowane narzędzie do oczyszczania i optymalizacji systemu Windows, które od lat cieszy się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie. Oferuje ono zestaw narzędzi, pozwalających kompleksowo niwelować występujące w systemie błędy, a także poprawiać ogólną wydajność komputera.

Jednym z głównych funkcji tego narzędzia jest optymalizator rejestru systemowego. Bazuje on na zaawansowanym algorytmie skanowania, który zapewnia szybką i skuteczną analizę rejestru pod kątem występowania wszelakiego rodzaju nieprawidłowości. Wszystkie wykryte przez WinASO Registry Optimizer problemy są katalogowane w 20 kategoriach, wśród których użytkownik może wybrać te, które chciałby naprawić. Znalazły się tam nieprawidłowe konfiguracje oprogramowania, błędy w sekcjach dezinstalacji, problemy z współdzielonymi bibliotekami DLL, puste klucze, uszkodzone czcionki, błędy ActiveX, niepoprawne wpisy sterowników itp.

Na tym jednak możliwości tego stosunkowo niewielkiego narzędzia się nie kończą. Oferuje ono także zestaw innych modułów, służących do ochrony prywatności, usuwania problemów z skrótami, ogólnej optymalizacji systemu Windows, defragmentacji rejestru, aktualizacji środowiska operacyjnego, odzyskiwania utraconych danych, zarządzania przeglądarką Internet Explorer, a także zarządzania zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem oraz uruchamianymi wraz z systemem komponentami.

Z poziomu WinASO Registry Optimizer uzyskamy łatwy dostęp do wieli przydatnych narzędzi systemowych oraz szczegółowych informacji na temat systemu Windows i znajdującego się w komputerze sprzętu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 317
Data aktualizacji3 mar 2018
Rozmiar pliku7.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
WinASO Registry Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)