WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDWinBurner
WinBurner ikona

WinBurner1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WinBurner to stworzone z dużym naciskiem na prostotę, darmowe narzędzie do nagrywania danych na płyty CD, DVD oraz BR-D.

Program chociaż nie zachwyca ilością oferowanych funkcji to z pewnością zadowoli większość mniej wymagających użytkowników. Potrafi on w łatwy i wygodny sposób tworzyć kopie zapasowe płyt w postaci obrazów ISO, wypalać je na nośniki optyczne, a także nagrywać na płyty kompilacje zawierające dowolne pliki i foldery z dysku. Ponadto WinBurner z powodzeniem wykorzystywany być może również do kreowania obrazów ISO na bazie danych zapisanych na dysku twardym. Niewątpliwym atutem aplikacji (pomimo braku polskiej wersji językowej) jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa.

WinBurner udostępniony został w standardowej formie do instalacji, jak również w wersji przenośnej (portable). Ta ostatnia nie wymaga instalacji w systemie i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRCPsoft.net
Liczba pobrań855
Data aktualizacji5 sie 2018
Rozmiar pliku0.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinBurner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)