WindowsGryLogiczne i karcianeWind and Water: Puzzle Battles

Wind and Water: Puzzle Battles1.05a

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nietuzinkowa i zmyślna gra logiczna zmuszająca do wykazania się nie lada błyskotliwością, pomysłowością i kreatywnym myśleniem.

Gra wydaje się na pozór łatwa, z gatunku tych, gdzie wystarczy poznać główną zasadę działania (w tym wypadku mechanizm przesuwania klocków) i droga do zwycięstwa staje przed nami otworem. Wind and Water: Puzzle Battles jest jednak bardziej rozbudowana pod tym względem. Autorzy oddali do dyspozycji 3 zróżnicowane tryby rozgrywki (Story, Arcade, Puzzle) z podziałem na ilość graczy oraz poziomy trudności. Dodatkowo znajduje się ciekawy samouczek (Tutorial) oraz specjalny dodatek (Extra), w którym możemy między innymi śledzić na bieżąco nasze postępy i rezultaty osiągnięte na poszczególnych etapach gry.

Być może Wind and Water: Puzzle Battles nie powala ogólną oprawą audiowizulną, ale z pewnością potrafi przyciągnąć do komputera na długie godziny i zapewnić dobrą rozrywkę

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 917
Data aktualizacji8 sie 2013
Rozmiar pliku29.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)