WinDirStat1.1.2.80

WindowsArchiwumProgramy archiwalneWinDirStat
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WinDirStat to darmowa aplikacja przeznaczona do sporządzania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanych na dysku twardym przez konkretne lokalizacje.

Narzędzie czyta całe drzewo katalogów (co może jednak, w zależności od pojemności dysku twardego, zająć kilka minut) i reprezentuje je z użyciem interfejsu graficznego również w tej samej postaci. Dodatkowo WinDirStat posiada opcję podglądu zajmowanych przestrzeni w postaci Mapy drzewa, która pokazuje całą zawartość drzewa katalogów w prosty i zrozumiały sposób. Każdy plik jest reprezentowany przez kolorowy prostokąt, o powierzchni proporcjonalnej do rozmiaru tego pliku, a kolor prostokąta określa typ pliku, tak jak to pokazano na liście rozszerzeń plików.

Udostępnij
WinDirStat 1.1.2.80wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.831 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań144 674
Data aktualizacji4 wrz 2007
Rozmiar pliku0.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (4)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)