Windows 10 Creators Update już jest!

Windows 10 Creators Update już jest!

28.03.2017 11:31, aktual.: 29.03.2017 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem 10 największych nowości, jakie przynosi Creators Update.

[frame]Aktualizacja, 29.03.2017 r. Microsoft wycofał udostępnione wcześniej obrazy, co wskazuje, że wyciekły one przypadkowo. Nie zmienia to faktu, że kompilacja 15063 to z dużą dozą pewności Creators Update. Obrazy oczywiście znaleźć można w Sieci, jednak na oficjalne potwierdzenie Microsoftu wciąż jeszcze czekamy.

Dostępne są także obrazy instalacyjne. Creators Update to bowiem kompilacja 15063 (do pobrania w wersji 32 i 64-bitowej), które – mimo tego, że oznaczone są jako insiderskie RTM – nie wyświetlają już informacji o wersji testowej w ustawieniach systemu. Informacje o udostępnieniu Creators Update potwierdza niezastąpiony WZor:

Update Assistant has earned! Windows 10 AU before receiving builds for Windows 10 Creators Update Download Assistant https://t.co/sJWRaNj0XC pic.twitter.com/1SlQNroje4

— WZor (@WZorNET) 28 marca 2017Lada moment oczekiwać można oficjalnego komunikatu Microsoftu o premierze Creators Update, nie należy jednak oczekiwać, że aktualizacja będzie dostępna dla każdego już dziś za pośrednictwem Windows Update.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby korzystać ze wspomnianego Update Assistant lub obrazów instalacyjnych. Jak dotąd nie pojawiły się żadne informacje o problemach z pobieraniem czy instalacją nowej odsłony Windowsa 10.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (180)