bEgXlsid
Windows 10 Media Creation Tool ikona

Windows 10 Media Creation Tool10.0.19041.572

Strona głównaWindowsAkcesoriaInne akcesoriaWindows 10 Media Creation Tool
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Windows 10 Media Creation Tool to niewielkie narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego systemu Windows 10. Dzięki niemu zaktualizujemy swój aktualny system do najnowszej wersji, a także stworzymy płytę DVD lub nośnik USB z instalatorem. Całość jest bardzo prosta w obsłudze i zautomatyzowana.

bEgXlsif

Aplikacja nie wymaga instalacji, po uruchomieniu oferuje dwie opcje: aktualizację obecnego systemu (Windows 7 lub Windows 8.1), a także pobieranie plików w celu utworzenia nośnika instalacyjnego. Użytkownik może wybrać edycję systemu: przeznaczoną do domu Home lub zastosowań profesjonalnych Pro, także w wariantach typu N pozbawionych odtwarzacza Windows Media Player. Program umożliwia również wybór pomiędzy wersją 32 i 64-bitową.

Windows 10 Media Creation Tool umozliwia zarówno pobranie plików i zapisanie ich na dysku komputera w formie obrazu ISO jak i automatyczne przygotowanie startowej pamięci USB lub płyty DVD. Cała procedura ściągania danych i zapisywania przebiega automatycznie, konieczne jest natomiast wcześniejsze przygotowanie nośnika o pojemności przynajmniej 8 GB.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Windows 10 Media Creation Tool 10.0.19041.572wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.626 ocen
Liczba pobrań268 433
Data aktualizacji21 paź 2020
Rozmiar pliku18.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows 10 Media Creation Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgXlsiK
bEgXlsjb