Windows 10 Update Disabler1.0

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWindows 10 Update Disabler
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Windows 10 Update Disabler służy do zablokowania usługi Windows Update, tak by Windows 10 niespodziewanie dla nas nie zaczął się nagle aktualizować.

Program instaluje w systemie usługę korzystającą z nieudokumentowanego API Windowsa, sprawdzającą aktywność Windows Update, a następnie próbuje ją ubić.

Program po rozpakowaniu z ZIP należy uruchomić w konsoli systemowej (cmd.exe) z uprawnieniami administracyjnymi. W katalogu, do którego program został rozpakowany, należy wpisać polecenie UpdaterDisabler.exe -install (oraz oczywiście nacisnąć Enter).

Aby przywrócić działanie Windows Update, należy usługę wyłączyć. Najlepiej zrobić to w konsoli (z uprawnieniami administracyjnymi), wydając polecenie UpdaterDisabler.exe -remove.

Udostępnij
Windows 10 Update Disabler 1.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentPainteR
Liczba pobrań2 787
Data aktualizacji1 gru 2016
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (4)