bEidpXxN
Windows 10 Virtual Desktop Enhancer ikona

Windows 10 Virtual Desktop Enhancer0.9.1 beta

Strona głównaWindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituWindows 10 Virtual Desktop Enhancer
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Windows 10 Virtual Desktop Enhancer to niewielki dodatek, który rozszerza możliwości systemowych wirtualnych pulpitów w Windowsie 10. Aplikacja pozwala na ustawianie dowolnej tapety na każdym z ekranów, dodawanie im nazw oraz obsługę przy pomocy nowych skrótów klawiszowych.

bEidpXxP

Dzięki takim możliwościom, przełączanie się pomiędzy pulpitami będzie bardziej intuicyjne: oprócz nowego układu okien, zobaczymy bowiem także komunikat z nazwą ekranu oraz nową tapetę.

Korzystanie z programu wymaga niestety nieco więcej zaangażowania użytkownika, niż można by się tego spodziewać – ustawienia edytowane są w formie tekstowej i wymagają ręcznego wpisywania parametrów w pliku settings w katalogu z programem.

Dokument nie jest jednak rozbudowany, a jego składnia czytelna i intuicyjna. Co więcej, na stronie projektu, producent udostępnia szczegółową instrukcję jak z niego korzystać (wraz z przykładami). W praktyce wystarczy kilka minut na wstępną konfigurację, aby później cieszyć się z rozszerzonych opcji w w systemowym Widoku zadań.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Windows 10 Virtual Desktop Enhancer 0.9.1 betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSergio Dias
Liczba pobrań876
Data aktualizacji22 lut 2017
Rozmiar pliku0.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows 10 Virtual Desktop Enhancer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEidpXyu
bEidpXyL