WindowsArchiwumProgramy archiwalneWindows 8 Transformation Pack
Windows 8 Transformation Pack ikona

Windows 8 Transformation Pack9.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 8 Transformation Pack to pakiet, który jak sama nazwa wskazuje, umożliwia upodobnienie wyglądu Windowsa XP, Visty i 7 do najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu - Windows 8.

Pakiet, który w rzeczywistości stanowi nakładkę graficzną na wspomniane wersje systemu Windows pozwala na podmianę takich elementów jak ekran bootowania i logowania, wprowadza kompozycję graficzną imitującą Windows 8, a także zestaw tapet, ikon oraz dźwięków z tego środowiska operacyjnego. Windows 8 Transformation Pack oferuje również nowy interfejs Metro UI i specjalnie opracowane style Aero.

Instalator Windows 8 Transformation Pack oferuje możliwość transformacji systemu plików, doboru domyślnej czcionki systemowej oraz wskazania rozwiązań z Windowsa 8, z których chcielibyśmy korzystać w swoim systemie. W przypadku tych ostatnich, są one różne w zależności od posiadanego systemu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.233 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań71 411
Data aktualizacji23 lip 2014
Rozmiar pliku92.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows 8 Transformation Pack ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (99)