WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychWindows Data Recovery

Windows Data Recovery2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Windows Data Recovery to przydatne narzędzie umożliwiające naprawianie, odzyskiwanie i przywracanie danych na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Aplikacja okazuje się przydatna w sytuacji, kiedy za sprawą awarii sprzętowej, własnego błędu czy też działania złośliwego oprogramowania utraciliśmy cenne pliki. Windows Data Recovery obsługuje systemy plików FAT32 oraz NTFS zarówno w najnowszej wersji popularnych „okienek”, jak i starszych edycjach Windowsa (nawet tych, które ukazały się przed premierą Windowsa 2000!). Program współpracuje także z zewnętrznymi nośnikami, takimi jak pendrive’y czy odtwarzacze MP3/MP4.

Windows Data Recovery oferuje aż trzy tryby skanowania: standardowy, zaawansowany i dogłębny, dzięki czemu jeśli nie uda nam się odzyskać plików za pomocą pierwszego ze wspomnianych wariantów, zawsze możemy wybrać jedno z pozostałych rozwiązań, dzięki czemu program bardziej skrupulatnie przeszuka wskazaną partycję w poszukiwaniu danych, które można będzie przywrócić.

Po zeskanowaniu Windows Data Recovery umożliwia zapoznanie się z podglądem plików. Oznacza to, że nie musimy przywracać wszystkich utraconych danych, ale jedynie potrzebne nam dokumenty, zdjęcia, wiadomości i nie tylko. Istnieje również opcja wyszukiwania konkretnych plików.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań709
Data aktualizacji22 mar 2019
Rozmiar pliku1.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)