WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychWindows Device Recovery Tool
Windows Device Recovery Tool ikona

Windows Device Recovery Tool3.14.7501

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Windows Device Recovery Tool to oficjalne narzędzie firmy Microsoft służące do resetowania i odzyskiwania oprogramowania na telefonach z systemem operacyjnym Windows Phone 8 lub nowszym.

Ta desktopowa aplikacja skierowana jest do użytkowników telefonów marki Acer, Alcatel, BLU, HTC (One M8 oraz 8X), LG, Lumia, NEO, UniStrong, VAIO i Yezz, a także urządzeń firmy HP. Zanim jednak postanowimy skorzystać z Windows Device Recovery Tool, musimy spróbować ponownie uruchomić lub zresetować telefon. Jeśli wykonanie tych czynności nie rozwiąże naszego problemu, nie pozostanie nam nic innego, jak zainstalowanie opisywanego narzędzia.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że Windows Device Recovery Tool nie tylko instaluje nową wersję systemu Windows w wersji mobilnej, ale przy okazji usuwa wszystkie dane z telefonu użytkownika, więc niezwykle istotne jest sporządzenie kopii zapasowej historii połączeń, wiadomości, aplikacji, gier czy multimediów znajdujących się w pamięci urządzenia przenośnego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań5 314
Data aktualizacji25 sie 2018
Rozmiar pliku2.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows Device Recovery Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)