Windows Installation Media Creation Tool ikona

Windows Installation Media Creation Tool6.3.9600.17474

WindowsArchiwumProgramy archiwalneWindows Installation Media Creation Tool
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Windows Installation Media Creation Tool to niewielkie, ale przydatne narzędzie przeznaczone do tworzenia nośników instalacyjnych systemu Windows 8.1. Kierowane jest ono do osób, które chciałyby zainstalować na swoim komputerze najnowszą odsłonę systemu operacyjnego Microsoftu, ale np. nie dysponują odpowiednią płytą DVD z instalatorem.

Aplikacja pozwala w kilku prostych krokach stworzyć nośnik instalacyjny systemu Windows 8.1 - w formie bootowalnego dysku USB lub obrazu ISO do nagrania na płycie DVD. Wystarczy, że wskażemy wersję językową systemu, jego edycję oraz architekturę i typ nośnika instalacyjnego. Do działania programu wymagane jest aktywne połączenie z Internetem. Wszelakie pliki instalatora pobierane są z zewnętrznych serwerów firmy Microsoft.

Co istotne, do utworzenia nośnika instalacyjnego wymagane jest również posiadanie klucza produktu systemu Windows 8.1. Odpowiedni nośnik wygenerowany może być tylko na komputerach z systemem Windows 8.1, Windows 8 lub Windows 7 i taką samą architekturą (32- lub 64-bitową) jak architektura komputera, na którym będzie instalowany system Windows 8.1.

Udostępnij
Windows Installation Media Creation Tool 6.3.9600.17474wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań44 091
Data aktualizacji10 lis 2014
Rozmiar pliku1.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows Installation Media Creation Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)