WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWindows Repair Toolbox
Windows Repair Toolbox ikona

Windows Repair Toolbox3.0.3.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Windows Repair Toolbox to darmowa i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia naprawę problemów występujących podczas pracy na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Narzędzie charakteryzuje się czytelnym interfejsem użytkownika. Z poziomu głównego okna Windows Repair Toolbox mamy dostęp do najważniejszych funkcji programu, które zostały podzielone na kategorie. Dzięki nim będziemy mogli między innymi śledzić temperaturę pracy rozmaitych układów zainstalowanych w naszym pececie (np. procesora), utworzyć kopię zapasową sterowników czy też wyczyścić dane z przeglądarki internetowej. Po kliknięciu na odpowiednią zakładkę, aplikacja zaoferuje także opcję usuwania złośliwego oprogramowania z dysku twardego.

Co ciekawe, po wykonaniu rozmaitych czynności związanych z naprawą usterek w systemie operacyjnym Windows, Windows Repair Toolbox pozwala na zapisanie notatek związanych z przebiegiem naprawy, a także wykonanie testów sprawdzających działanie "okienek" po wprowadzeniu zmian.

Windows Repair Toolbox to aplikacja, która została wydane w wersji portable (ale trzy z dostępnych narzędzi wymagają instalacji na HDD), co oznacza, że można ją umieścić na dowolnej pamięci przenośnej (np. USB), by później zrobić z niej użytek na dowolnym komputerze, gdzie zaobserwowaliśmy problemy z działaniem popularnych "okienek".

Warto dodać, że autorzy Windows Repair Toolbox nie biorą odpowiedzialności za ewentualne szkody wyrządzone przez program. Nie dają gwarancji prawidłowości działania w żadnym zakresie, więc użytkownik korzysta z niego na własne ryzyko.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 710
Data aktualizacji27 wrz 2021
Rozmiar pliku2.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows Repair Toolbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)