Windows Shutdown Assistant ikona

Windows Shutdown Assistant3.1.2

WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremWindows Shutdown Assistant
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Windows Shutdown Assistant to kolejne świetne narzędzie tego producenta przeznaczone tym razem do automatyzacji kilku podstawowych czynności wykonywanych na komputerze. Umożliwia ono wyłączenie komputera o zadanym czasie czy wyświetlanie przypomnień.

Aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą i intuicyjną obsługą, a praca z nią podzielona została na dwa łatwe kroki. W pierwszym definiujemy okoliczność w jakiej uruchomione ma zostać wybrane działanie, w drugim natomiast deklarujemy wykonywane operacje. Windows Shutdown Assistant pozwala na tworzenie pojedynczych zadań, jak również ich sekwencji - wykonywanych kolejno jedno po drugim.

Dzięki temu niewielkiemu programowi zdefiniujemy dokładny czas kiedy wykonane ma być zadanie. Możliwe jest tworzenie pojedynczych działań o zadanym czasie lub cyklicznych w wybrane dni, w momencie bezczynności komputera, zmiany statusu połączenia z Internetem lub po naładowaniu baterii w laptopie.

Windows Shutdown Assistant pozwala deklarować takie zadania jak wyłączenie komputera, jego restart, wylogowanie, hibernację, zablokowanie, wyłączenie monitora, uruchomienie wygaszacza ekranu, uruchomienie/zatrzymanie programu lub usługi, otworzenie wybranej strony internetowej lub wyświetlenie wiadomości. Każde z działań może również inicjować opróżnienie kosza, wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki IE/historii/ciasteczek, historii ostatnio używanych aplikacji oraz usunięcie wszystkich plików tymczasowych.

Udostępnij
Windows Shutdown Assistant 3.1.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
ProducentApowersoft
Liczba pobrań4 264
Data aktualizacji10 kwi 2017
Rozmiar pliku3.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows Shutdown Assistant ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)