bDTZVZqZ
Windows Shutdown Assistant ikona

Windows Shutdown Assistant3.1.2

Strona głównaWindowsAkcesoriaSterowanie komputeremWindows Shutdown Assistant
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Windows Shutdown Assistant to kolejne świetne narzędzie tego producenta przeznaczone tym razem do automatyzacji kilku podstawowych czynności wykonywanych na komputerze. Umożliwia ono wyłączenie komputera o zadanym czasie czy wyświetlanie przypomnień.

bDTZVZrb

Aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą i intuicyjną obsługą, a praca z nią podzielona została na dwa łatwe kroki. W pierwszym definiujemy okoliczność w jakiej uruchomione ma zostać wybrane działanie, w drugim natomiast deklarujemy wykonywane operacje. Windows Shutdown Assistant pozwala na tworzenie pojedynczych zadań, jak również ich sekwencji - wykonywanych kolejno jedno po drugim.

Dzięki temu niewielkiemu programowi zdefiniujemy dokładny czas kiedy wykonane ma być zadanie. Możliwe jest tworzenie pojedynczych działań o zadanym czasie lub cyklicznych w wybrane dni, w momencie bezczynności komputera, zmiany statusu połączenia z Internetem lub po naładowaniu baterii w laptopie.

Windows Shutdown Assistant pozwala deklarować takie zadania jak wyłączenie komputera, jego restart, wylogowanie, hibernację, zablokowanie, wyłączenie monitora, uruchomienie wygaszacza ekranu, uruchomienie/zatrzymanie programu lub usługi, otworzenie wybranej strony internetowej lub wyświetlenie wiadomości. Każde z działań może również inicjować opróżnienie kosza, wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki IE/historii/ciasteczek, historii ostatnio używanych aplikacji oraz usunięcie wszystkich plików tymczasowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Windows Shutdown Assistant 3.1.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.24 oceny
ProducentApowersoft
Liczba pobrań4 073
Data aktualizacji10 kwi 2017
Rozmiar pliku3.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows Shutdown Assistant ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZVZrG
bDTZVZrX