Windows Update Downloader ikona

Windows Update Downloader1.0.1

WindowsArchiwumProgramy archiwalneWindows Update Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Windows Update Downloader to prosta i bezpłatna aplikacja przeznaczona do lepszego zarządzania aktualizacjami systemów z rodziny Microsoft Windows. Za jej pośrednictwem użytkownik szybko przeskanuje swój system w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach, a następnie bez wysiłku je załata, ściągając odpowiednie paczki z aktualizacjami.

Nie trzeba chyba nikomu przypominać, jak ważną kwestią jest przeprowadzanie aktualizacji systemu operacyjnego. Posiadanie aktualnych wydań łatek bezpieczeństwa nie tylko zabezpiecza komputer przed atakami cyberprzestępców, pomaga chronić go przed rozmaitym złośliwym kodem, ale również korzystnie wpływa na wydajność sprzętu. Nowe aktualizacje potrafią więc nie tylko uchronić nasz przed zagrożeniem, ale także rozwiązać część problemów ze sprzętem.

Windows Update Downloader nie wymaga instalacji, zaś po jego uruchomieniu pozostaje tylko włączyć funkcję skanu i poczekać kilka minut na zakończenie działania programu. Po odczekaniu na rezultaty, program zaprezentuje wyniki swojej pracy oraz możliwość ściągnięcia wybranych aktualizacji. Przedstawiona lista zawiera nazwę łatki, datę jej wydania oraz rozmiar, zaś najechanie i zaznaczenie konkretnej pozycji umożliwia zapoznanie się z bardziej dokładnym opisem.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.77 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań31 304
Data aktualizacji5 maj 2018
Rozmiar pliku1.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows Update Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)