WindowsDodatkiPoprawki i aktualizacje zabezpieczeńWindows Vista Service Pack

Windows Vista Service Pack1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dodatek Service Pack 1 dla systemu Windows Vista to zbiór wszystkich aktualizacji i poprawek zabezpieczeń, jakie ukazały się od chwili ukończenia finalnej wersji systemu w listopadzie 2006 roku do momentu wydania SP1, a także innych aktualizacji dotąd niepublikowanych, dostępnych jedynie na specjalne zamówienie.

Service Pack 1 wprowadza oprócz tego również kilka mniej znaczących usprawnień w samym systemie - drobne zmiany w interfejsie użytkownika oraz silniku wyszukiwania, ulepszenie technologii szyfrowania dysków BitLocker, obsługę DirectX 10.1 oraz ogólnie mówiąc dopasowanie systemu do współpracy z nowym Windows Server 2008.

Niniejszy instalator pozwala na zaaplikowanie dodatku Service Pack 1 do dowolnej wersji językowej systemu Windows Vista. Instalatory dostępne są oddzielnie dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej (wersję można wybrać z menu rozwijanego pod przyciskiem pobierania).

Uwaga!

Dostępna jest już nowsza wersja Service Pack 2, która wprowadza szereg dodatkowych poprawek i zmian. Do jej instalacji konieczne jest jednak posiadanie zainstalowanego dodatku Service Pack 1.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.88 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań281 434
Data aktualizacji15 kwi 2008
Rozmiar pliku544.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (109)