Windows Vista Service Pack1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dodatek Service Pack 1 dla systemu Windows Vista to zbiór wszystkich aktualizacji i poprawek zabezpieczeń, jakie ukazały się od chwili ukończenia finalnej wersji systemu w listopadzie 2006 roku do momentu wydania SP1, a także innych aktualizacji dotąd niepublikowanych, dostępnych jedynie na specjalne zamówienie.

Service Pack 1 wprowadza oprócz tego również kilka mniej znaczących usprawnień w samym systemie - drobne zmiany w interfejsie użytkownika oraz silniku wyszukiwania, ulepszenie technologii szyfrowania dysków BitLocker, obsługę DirectX 10.1 oraz ogólnie mówiąc dopasowanie systemu do współpracy z nowym Windows Server 2008.

Niniejszy instalator pozwala na zaaplikowanie dodatku Service Pack 1 do dowolnej wersji językowej systemu Windows Vista. Instalatory dostępne są oddzielnie dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej (wersję można wybrać z menu rozwijanego pod przyciskiem pobierania).

Uwaga!

Dostępna jest już nowsza wersja Service Pack 2, która wprowadza szereg dodatkowych poprawek i zmian. Do jej instalacji konieczne jest jednak posiadanie zainstalowanego dodatku Service Pack 1.

Udostępnij
Windows Vista Service Pack 1wersja stabilna (32-bit)
Windows Vista Service Pack 1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.88 ocen
Liczba pobrań281 084
Data aktualizacji15 kwi 2008
Rozmiar pliku544.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (109)