WindowsDodatkiPoprawki i aktualizacje zabezpieczeńWindows Vista Service Pack

Windows Vista Service Pack2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows Vista to zbiór wszystkich aktualizacji i poprawek zabezpieczeń, jakie ukazały się od chwili ukończenia finalnej wersji systemu w listopadzie 2006 roku do momentu wydania SP1, a także innych aktualizacji dotąd niepublikowanych, dostępnych jedynie na specjalne zamówienie.

Service Pack 2 między innymi wprowadza obsługę standardu Bluetooth 2.1 oraz konfiguracji sieci bezprzewodowych poprzez Windows Connect Now (WCN), pozwala także na zapisywanie dysków Blu-Ray. W systemie plików exFAT dodano możliwość przechowywania dat w UTC, co pozwala na synchronizację pomiędzy różnymi strefami czasowymi. Dodatek SP2 usprawnia wyszukiwanie poprzez instalację nowego silnika Windows Search 4. Dodano także możliwość wykrywania niekompatybilnych sterowników podczas instalacji dodatku. Oprócz tego Service Pack 2 przynosi szereg poprawek wydajności i niezawodności systemu.

Uwaga!

Instalacja Service Packa 2 może nastąpić tylko w systemie, na którym zainstalowano już Service Pack 1 - na wersji RTM aktualizacja nie powiedzie się. Nie dotyczy to oczywiście Windows Server 2008, który został wydany od razu w wersji SP1.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.717 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań145 503
Data aktualizacji26 maj 2009
Rozmiar pliku475.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)