WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWindows11Upgrade

Windows11Upgrade1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Za pomocą tego narzędzia pobierzesz i zainstalujesz Windows 11 na swojej obecnej maszynie, nawet jeśli Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań systemowych!

Windows11Upgrade to malutkie, lekkie narzędzie, które może pomóc w pobraniu nowego systemu operacyjnego i zainstalowaniu go na komputerze gdzie zainstalowany jest starszy system. Zaletą narzędzia jest fakt, że wasz komputer nie musi spełniać wysokich wymagań systemowych narzuconych przez Microsoft.

Aplikacja jest przenośna, więc wszystko, co musisz zrobić, to po prostu pobrać archiwum i zdekompresować je w dowolnej lokalizacji na dysku. Interfejs programu jest banalnie prosty w formie małego okienka, które udostępnia dwie podstawowe opcje, a mianowicie wybór pliku ISO, który chcemy zainstalować lub jego pobranie.

W przypadku, gdy zdecydujesz się na drugą opcję, aplikacja poprosi o wybranie języka (koniecznie wybierz odpowiednią wersję, zgodną z obecnie zainstalowaną!), następnie przechodzi do pobierania odpowiedniego pliku ISO. Po pobraniu pliku, aplikacja zapewnia trzy opcje instalacji, wybierasz jedną, w oparciu o swoje potrzeby i preferencje. Zasadniczo, można wykonać czystą instalację systemu Windows, uaktualnienie - zapisując swoje obecne aplikacje i dane lub uaktualnienie - zapisując tylko dane.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentcoofcookie
Liczba pobrań2 026
Data aktualizacji8 paź 2021
Rozmiar pliku0.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)