Windroy ikona

Windroy4.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Windroy to port systemu mobilnego Android na platformę Windows. Z jego pomocą uruchomimy na domowym komputerze jedno z najpopularniejszych środowisk operacyjnych dla urządzeń mobilnych, a także aplikacje i gry znane ze smartfonów oraz tabletów.

Oprogramowanie bazuje na Androidzie w wersji 4.0.3 i umożliwia użytkownikowi uruchomienie w środowisku Windows systemu Android. Z jego pomocą zainstalujemy i uruchomimy na komputerze swoje ulubione programy oraz gry przeznaczone dla tej platformy. Windroy pozwala wykorzystać moc obliczeniową poszczególnych komponentów, które w połączeniu z zaawansowanymi kodekami multimedialnymi zapewniają płynne działanie Androida na naszym komputerze.

Windroy wyposażony został w przeportowane mechanizmy Dalvik VM oraz IPC i zintegrowany z takimi aplikacjami systemu Microsoftu jak Windows Media Player czy Flash Player. Program wspiera dowolne rozdzielczości ekranu, pozwalając na pracę w trybie pełnoekranowym. Nie zabrakło również obsługi takich urządzeń IO jak myszki i klawiatury komputerowe, a także interfejsów sieciowych, dających dostęp do Internetu.

Udostępnij
Windroy 4.0.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.28 ocen
Twoja ocena:
ProducentSocketeq
Liczba pobrań22 304
Data aktualizacji3 lut 2014
Rozmiar pliku79.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windroy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (25)