Windykator by CTI2.3.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Windykator by CTI to rozszerzenie dla programu CDN Optima, stworzone z myślą o firmach handlowo-usługowych. Jego zadaniem jest automatyczne powiadamianie klientów o zbliżających się terminach płatności, a także generowanie i wysyłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub SMS-ów ponagleń zapłat.

Aplikacja ściśle powiązana jest z bazą zobowiązań oprogramowania CDN Optima, skąd czerpie szczegółowe informacje o zbliżających się płatnościach lub płatnościach, których termin realizacji już minął. Po odpowiednim skonfigurowaniu Windykator by CTI pozwala na w pełni zautomatyzowane wysyłanie powiadomień i ponagleń poprzez e-mail lub SMS, bez konieczności jakiejkolwiek obsługi ze strony użytkownika. Tego typu rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, a także obniżyć koszty jakie ponieść musiałoby przedsiębiorstwo w związku z rozpoczęciem działań windykacyjnych.

Funkcje oferowane przez Windykator by CTI pozwalają użytkownikowi nie tyle zautomatyzować proces powiadamiania dłużników o płatnościach, co również ustalać ilość dni przed/po terminie kiedy mają one zostać wysłane, deklarować godzinę rozpoczęcia wysyłania, przypisywać do kontrahentów różne szablony e-mail i SMS, rozsyłania powiadomień zbiorczych itp. Program daje także możliwość rozsyłania zbiorczych wiadomości w formie newslettera (np. z promocjami, nowościami w ofercie lub życzeniami świątecznymi) i powiadomień o saldzie konta oraz analizowania spłat należności za pomocą wskaźników płynności finansowych.

Uwaga!

  • Wersja demonstracyjna programu posiada ograniczenia funkcjonalności, m.in. brak możliwości rozsyłania powiadomień za pośrednictwem SMS-ów.
Udostępnij
Windykator by CTI 2.3.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.014 ocen
Liczba pobrań3 687
Data aktualizacji20 lut 2017
Rozmiar pliku4.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)