WindowsArchiwumProgramy archiwalneWinMetro

WinMetro1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinMetro to propozycja dla posiadaczy komputera z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7, Vista lub XP, którzy chcieliby mieć na swoim komputerze interfejs Metro UI znany w Windows 8.

Program WinMetro to nic innego, jak nakłada na starsze wersje Windowsa, wprowadzająca interfejs popularnie zwany "kafelkami". Na ekranie komputera mamy więc szybki dostęp do takich informacji, jak pogoda, kalendarz, wiadomości oraz możemy w mgnieniu oka uruchomić najbardziej przydatne aplikacje. Ponadto na wyciągnięcie ręki mamy także serwisy społecznościowe, jak Facebook czy Twitter oraz dysk internetowy SkyDrive.

WinMetro jest bardzo lekkim programem, który w minimalnym stopniu obciąża pamięć operacyjną komputera oraz charakteryzuje się niezwykle szybkim i bezproblemowym działaniem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.513 ocen
Twoja ocena
ProducentIObit
Liczba pobrań1 936
Data aktualizacji12 mar 2015
Rozmiar pliku7.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)