bEgWMWbV

WinMTR0.92

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

WinMTR to pracujący pod kontrolą systemów Windows klon popularnego, linuksowego programu traceroute napisanego przez Matta Kimballa.

bEgWMWbX

Program bada ścieżkę, po jakiej przesyłane są pakiety od komputera klienta do wybranego, zdalnego adresu IP - pokazuje, przez jakie hosty przechodzą, jakie są ich poszczególne czasy reakcji, gdzie następuje utrata pakietów i co najważniejsze,względem zwykłego systemowego polecenia tracert pracuje ciągle (pobierając próbki co sekundę) i podaje jakie są średnie, najmniejsze i największe wartości mierzonych parametrów. Narzędzie działa wyjątkowo szybko (np. rozwiązuje nazwy poszczególnychadresów IP w tle) i wygodnie, nadaje się z powodzeniem nie tylko dla administratorów, ale i zwykłych użytkowników chcących zdiagnozować ewentualne problemy w działaniu sieci.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WinMTR 0.92wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.88 ocen
Liczba pobrań51 438
Data aktualizacji27 kwi 2011
Rozmiar pliku1.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgWMWcC
bEgWMWcT