WindowsNarzędziaInne narzędziaWinPurify
WinPurify ikona

WinPurify2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WinPurify to niewielka aplikacja pozwalająca na łatwe i szybkie wyłączenie telemetrii, aktualizacji, uniwersalnych programów, a także danych tymczasowych i plików pomocy w systemie operacyjnym Windows.

Po uruchomieniu WinPurify na ekranie zobaczymy listę funkcji, które można dezaktywować za pomocą opisywanego narzędzia poprzez odznaczenie wybranej opcji domyślnie zainstalowanej w najnowszej wersji "okienek" i wciśnięciu przycisku Purify Windows. Dzięki temu program idealnie nadaje się także dla mniej doświadczonych użytkowników, gdyż jego obsługa jest naprawdę prosta i w mgnieniu oka umożliwia wyłączenie zbędnych elementów systemu Windows 10, a jednocześnie oferuje możliwość przyśpieszenia jego działania.

WinPurify można zachować na dysku twardym lub dowolnej pamięci USB, bo aplikacja funkcjonuje w wersji portable. W związku z tym może okazać się także bardzo przydatna wśród użytkowników komputerów przenośnych (skorzystanie z programu może zwiększyć czas pracy baterii laptopa).

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMirko Brombin
Liczba pobrań652
Data aktualizacji2 lis 2016
Rozmiar pliku3.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinPurify ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)