bDYhBJFN
WinReducer EX-81 ikona

WinReducer EX-81v1.8.7.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

WinReducer EX-81 to przydatne narzędzie, służące do modyfikacji dysku instalacyjnego systemu Windows 8.1. Przy jego użyciu dostosujemy do własnych potrzeb instalowane środowisko operacyjne, usuwając z niego zbędne komponenty, a dodając składniki, które musielibyśmy zainstalować w późniejszym etapie ręcznie.

bDYhBJFP

Jedną z podstawowych funkcji programu WinReducer EX-81 jest możliwość redukowania rozmiaru obrazu dysku instalacyjnego poprzez usuwanie z jego zawartości zbędnych elementów, takich jak czcionki, sterowniki, wersje językowe, kompozycje graficzne itp. Z drugiej strony natomiast narzędzie pozwala użytkownikowi integrować z nośnikiem instalacyjnym własne wskaźniki myszy, motywy graficzne, tapety, jak również dowolne aplikacje, sterowniki, aktualizacje systemu oraz dodatkowe wersje językowe. Co istotne, raz stworzona konfiguracja może zostać zapisana na dysku i wykorzystywana w kolejnych operacjach modyfikacji.

Decydując się na modyfikację dysku instalacyjnego systemu będziemy potrzebowali jedynie obraz ISO tegoż nośnika lub pliki skopiowane z niego w tradycyjny sposób. Do poprawnego działania WinReducer EX-81 wymagane mogą być dodatkowe aplikacje, których lokalizację na dysku wskazać należy przy pierwszym uruchomieniu narzędzia.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WinReducer EX-81 v1.8.7.0wersja stabilna (32-bit)
WinReducer EX-81 v1.8.7.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.03 oceny
ProducentWinReducer
Liczba pobrań4 438
Data aktualizacji14 sie 2017
Rozmiar pliku3.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinReducer EX-81 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYhBJGu
bDYhBJGL