WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDWinX DVD Author
WinX DVD Author ikona

WinX DVD Author6.3.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WinX DVD Author to prosta w obsłudze i zarazem darmowa aplikacja do tworzenia własnych płyt DVD na komputerze. Przy jej użyciu możemy również konwertować pliki multimedialne oraz pobierać strumienie wideo z najpopularniejszego serwisu internetowego YouTube.

Tworzenie własnej płyty DVD jest banalnie proste. Wystarczy dodać dowolną ilość filmów, które zamierzamy umieścić na krążku. Następnie tworzymy menu płyty, korzystając z gotowych szablonów lub z własnych plików graficznych i dodajemy odpowiednią muzykę oraz tekst. Ostatnim istotnym krokiem jest wybór odpowiedniego napędu optycznego, ustalenie prędkości nagrywania i skonfigurowania formatu wyjściowego (PAL lub NTSC).

WinX DVD Author umożliwia też dzielenie filmów na poszczególne sceny, do których uzyskamy dostęp w utworzonym menu. Warto dodać, że podczas tworzenia własnej płyty DVD, możemy ustalić odpowiednią rozdzielczość obrazu, jej proporcję (4:3, 16:9), a także wybrać format wideo i płyty (DVD-5, DVD-9).

Korzystając z tego bezpłatnego oprogramowania, możemy tworzyć płyty DVD z różnych plików wideo znajdujących się na dysku twardym, kamery cyfrowej lub bezpośrednio z pobranych trumieni wideo z serwisu YouTube. Program obsługuje formaty wideo MKV, M2TS, M4V, MP4, FLV, MPEG, MOV, RM, RMVB, H.264, AVI, a także jest w pełni kompatybilny z nośnikami typu DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD DL+R, DVD DL+/-RW.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 001
Data aktualizacji16 gru 2018
Rozmiar pliku10.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinX DVD Author ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)