WirelessMon4.0 build 1009

WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweWirelessMon
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WirelessMon to narzędzie do monitorowania adapterów Wi-Fi oraz pozostałych informacji na temat znajdujących się nieopodal punktów dostępu do sieci bezprzewodowej i hot spotów.

Wszystkie dane udostępniane przez WirelessMon są podawane w czasie rzeczywistym i w razie potrzeby możemy je zapisać do pliku w formacie WMPF. Program gromadzi zarówno informacje tekstowe, jak i generuje rozmaite wykresy prezentujące między innymi statystyki związane z siłą sygnału połączenia internetowego czy też poszczególnymi adresami IP użytkowników danej sieci bezprzewodowej. Idealnie sprawdza się także jako program do pomiaru szybkości i przepustowości sieci.

WirelessMon potrafi zweryfikować, czy konfiguracja połączenia 802.11 została przeprowadzona w sposób prawidłowy, a także odnaleźć pobliskie hotspoty i utworzyć mapę przedstawiającą siłę sygnału Wi-Fi na danym obszarze. Narzędzie przeskanuje również urządzenia Wi-Fi i – jeśli zajdzie taka potrzeba - poinformuje użytkownika o konieczności zainstalowania nowszej wersji sterowników.

Co ciekawe, WirelessMon zawiera funkcję MetaGeek Wi-Spy, która jest odpowiedzialna za lokalizowanie ewentualnych zakłóceń w urządzeniach innych niż te wykorzystujące standard 802.11A/B/G/N nadających na tych samych częstotliwościach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań516
Data aktualizacji29 mar 2018
Rozmiar pliku2.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)