WindowsArchiwumProgramy archiwalneWirtualne Szkolenie

Wirtualne Szkolenie2.02

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Wirtualne Szkolenie to program pełniący rolę projektora multimedialnego, przekazując obraz z monitora opiekuna na stanowiska uczniów lub studentów. Dzięki temu nauczyciel może przeprowadzić lekcję w oparciu o "wirtualną projekcję", np. celem przeszkolenia klasy w zakresie obsługi nowej aplikacji, ćwiczeń itp. Wszystkie operacje jak uruchamiane aplikacje, wprowadzane teksty, ruchy myszki, naciskane klawisze są widoczne bezpośrednio na monitorach uczniów. Dodatkowym atutem programu jest cyfrowy wskaźnik, który spełnia rolę "kredy". Wirtualne Szkolenie jest co prawda programem płatnym ale koszt zakupu licencji jest symbolicznym ułamkiem w stosunku do zakupu klasycznego urządzenia o tej nazwie. Wersja 2 została wyposażona w unowocześniony interfejs użytkownika.

Uwaga! Wersja testowa programu jest ograniczona funkcjonalnie do obsługi 3 komputerów (co pozwala na pracę na komputerze opiekuna oraz na 2 stanowiskach klientów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
ProducentMM Studio
Liczba pobrań7 107
Data aktualizacji21 sie 2009
Rozmiar pliku4.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)