WindowsNarzędziaZarządzanie sterownikamiWise Driver Care
Wise Driver Care ikona

Wise Driver Care2.3.301.1010

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wise Driver Care to zyskujące coraz większą popularność, darmowe narzędzie przeznaczone do kompleksowego zarządzania sterownikami dla urządzeń w systemie Windows.

Zasada działania programu nie odbiega w żaden sposób od rozwiązań oferowanych przez konkurencyjne narzędzia. Po uruchomieniu Wise Driver Care przeprowadza analizę sprzętu zamontowanego w komputerze, a następnie sprawdza wersje zainstalowanych sterowników i porównuje je z odpowiednikami w swojej bazie. Narzędzie obsługuje większość podzespołów montowanych w komputerze i podłączanych do niego za pośrednictwem rożnych portów. Lisa wspieranych komponentów obejmuje m.in. wszelakie chipsety i kontrolery, karty graficzne i dźwiękowe, układy sieciowe, moduły bluetooth, touchpady oraz wiele innych.

Wise Driver Care pozwala na aktualizację wcześniej zainstalowanych sterowników, a także instalację brakujących składników np. do nierozpoznanego sprzętu. Ponadto oferuje on również opcję wygodnego odinstalowywania sterowników oraz tworzenia ich kopii zapasowej na lokalnym dysku komputera. Nie zabrakło również ciekawej funkcji rozwiązywania problemów ze sprzętem, np. układami dźwiękowymi lub interfejsami sieciowymi.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 525
Data aktualizacji7 mar 2018
Rozmiar pliku7.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise Driver Care ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)