Wise Folder Hider ikona

Wise Folder Hider4.3.9.199

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wise Folder Hider to niewielkie narzędzie do zabezpieczania poufnych danych, pozwalające skutecznie ukrywać pliki i foldery na dysku lokalnym, jak również te, zgromadzone na zewnętrznych nośnikach USB.

Program ukrywa wskazane przez użytkownika dane w taki sposób, iż nie są one dostępne z poziomu żadnej innej aplikacji lub systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. Nieskuteczne okazuje się również podłączenie nośnika do innej stacji roboczej. Dostęp do danych możliwy jest jedynie po poprawnym zalogowaniu do narzędzia. Na tym jednak nie koniec zabezpieczeń jakie oferuje Wise Folder Hider. Każdy plik, folder lub napęd USB może zostać dodatkowo zabezpieczony kolejnym hasłem. Domyślne ustawienia dla każdego z obiektów przywrócimy po uprzednim jego odblokowaniu w programie.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i intuicyjna. Wczytywanie oraz zabezpieczanie danych odbywa się w głównym oknie programu i ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć myszą, ew. wpisania hasła.

Udostępnij
Wise Folder Hider 4.3.9.199wersja stabilna (32/64-bit)
Wise Folder Hiderwersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.420 ocen
Liczba pobrań26 449
Data aktualizacji16 kwi 2021
Rozmiar pliku2.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise Folder Hider ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)