WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweWise Force Deleter
Wise Force Deleter ikona

Wise Force Deleter1.5.3.54

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Wise Force Deleter to bardzo proste narzędzie służące do usuwania danych w systemie Windows, których nie można skasować w tradycyjny sposób z użyciem standardowych metod.

Program integruje się z powłoką systemową i dodaje w menu kontekstowym opcję, pozwalającą usunąć zablokowane pliki lub foldery. Komponenty do skasowania wskazać można także w głównym oknie narzędzia - opcjonalnie przy użyciu metody "przeciągnij-i-upuść". W przypadku obu wspomnianych sposobów składniki do usunięcia dodane zostaną na listę w Wise Force Deleter . W następnym kroku wystarczy tylko kliknąć przycisk 'Unlock & Delete' by dane zostały skutecznie wykasowane.

Wise Force Deleter bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem danych, do których dostęp z różnych przyczyn został zablokowany, plików i folderów udostępnianych, używanych przez innego użytkownika, aplikację lub samo środowisko operacyjne.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 047
Data aktualizacji19 mar 2021
Rozmiar pliku1.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise Force Deleter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)