WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWise Game Booster
Wise Game Booster ikona

Wise Game Booster1.56

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wise Game Booster to narzędzie do optymalizacji systemu ukierunkowane w stronę graczy komputerowych. Z jego pomocą możemy łatwo i sprawnie zmienić ustawienia Windows tak, aby uzyskać jak najlepszą wydajność komputera w grach.

Program, podobnie jak pozostałe narzędzia tego producenta jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. Dedykowany jest on zarówno dla początkujących użytkowników, jak również tych nieco bardziej doświadczonych. Umożliwia automatyczne dostrojenie systemu, do którego wystarczy jedno kliknięcie myszką, ale daje również możliwość modyfikacji jedynie wybranych składników Windows. Wise Game Booster jest narzędziem w pełni bezpiecznym, domyślne ustawienia systemu przywrócić możemy również jednym kliknięciem myszki z poziomu głównego okna.

Wbudowane w programie funkcje, pozwalają graczowi na modyfikację tych ustawień i komponentów w systemie, które bezpośrednio przekładać się mogą na wydajność w grach. Wśród nich znajdziemy wiele opcji do poprawy stabilności i przyspieszania Windowsa, optymalizacji połączenia sieciowego, narzędzie do zamykania procesów, które pozwala zwiększyć ilość dostępnej pamięci RAM, a także funkcje zarządzania usługami systemowymi.

Wise Game Booster z powodzeniem posłużyć może także jako launcher gier. W głównym oknie programu znajdziemy wszystkie wyszukane automatycznie gry. Nowe pozycje można dodawać również ręcznie, poprzez wskazanie plików wykonywalnych odpowiedzialnych za ich uruchamianie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.69 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań20 174
Data aktualizacji20 sie 2020
Rozmiar pliku3.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise Game Booster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)