WindowsArchiwumProgramy archiwalneWise iPhone Care Pro
Wise iPhone Care Pro ikona

Wise iPhone Care Pro2.1.01

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Wise iPhone Care Pro to narzędzie dla pecetów, które pozwala na zwiększenie wydajności (i nie tylko) urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Składa się z sześciu mniejszych aplikacji, dzięki którym możliwe jest rozwiązanie wszystkich problemów z produktami firmy Apple.

Za sprawą Wise iPhone Care Pro użytkownik można bezproblemowo (za pomocą jednego kliknięcia!) usunąć niepotrzebne pliki znajdujące się na iPhonie, iPadzie czy iPodzie, by zwolnić miejsce w pamięci urządzenia i sprawić, że będzie ono działało dużo płynniej. Autorzy opisywanego programu gwarantują ochronę prywatności i danych użytkownika.

Wise iPhone Care Pro oferuje także możliwość zarządzania danymi (mowa chociażby o kontaktach, notatkach oraz kalendarzu) i udostępniania między innymi muzyki, wideo, zdjęć i aplikacji. Pozwala na łatwe przenoszenie danych z iPhone'a, iPada czy iPoda na dysk twardy komputera (po podłączeniu wybranego urządzenia do peceta) i umieszczanie plików na urządzeniach z iOS. Chcąc zadbać o odpowiednią ilość wolnego miejsca, można wykryć i usunąć duplikaty.

W obawie przed utratą cennych zdjęć, dokumentów czy jakichkolwiek innych plików, Wise iPhone Care Pro umożliwia tworzenie kopii zapasowej oraz przywracanie danych w systemie operacyjnym iOS. Wszystkie te czynności mogą odbyć się bez wykorzystania iTunes (np. w sytuacji, kiedy usługa firmy Apple nie rozpoznaje urządzenia) w celu zaoszczędzenia czasu (tradycyjna metoda jest wolniejsza, gdyż wymaga załadowania całej biblioteki iTunes).

Wise iPhone Care Pro to narzędzie także dla tych użytkowników, którzy chcieliby wyłączyć irytujące reklamy podczas korzystania z iPhone'a, iPada i iPoda. Blokuje reklamy wyświetlane w najpopularniejszych aplikacjach (np. YouTube i Pandora) i zapobiega wyciekom danych użytkownika w trakcie korzystania z sieci. Brak reklam to również spora poprawa wydajności pracy urządzeń firmy Apple.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań188
Data aktualizacji30 cze 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wise iPhone Care Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)