WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWise Memory Optimizer
Wise Memory Optimizer ikona

Wise Memory Optimizer4.2.1.124

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wise Memory Optimizer to niewielkie, bezpłatne i niewymagające instalacji narzędzie, służące do optymalizacji wykorzystanej przez oprogramowanie pamięci fizycznej w systemach Windows XP/Vista/7/8.

Zadaniem programu jest optymalizacja wykorzystania pamięci RAM, polegająca na zwolnieniu zasobów, które wykorzystywane są przez bezużyteczne w danej chwili aplikacje. Wise Memory Optimizer pozwala uwolnić zajmowane niepotrzebne zasoby pamięci, zwiększając tym samym ogólną wydajność systemu operacyjnego.

Narzędzie jest bardzo proste w użyciu, a proces optymalizacji inicjowany może być na żądanie użytkownika, jak również w pełni automatycznie. Po uruchomieniu program dostępny jest z poziomu zasobnika systemowego, nie przeszkadzając tym samym w korzystaniu z komputera. Możliwy jest także automatyczny jego start wraz z systemem operacyjnym.

Obraz
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.716 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań21 630
Data aktualizacji27 mar 2024
Rozmiar pliku5.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise Memory Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)