WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWise PC 1stAid
Wise PC 1stAid ikona

Wise PC 1stAid1.48

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wise PC 1stAid to bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie pomocne podczas usuwania problemów z systemem Windows. Oferuje ono zestaw mechanizmów, pozwalających sprawnie niwelować większość najpopularniejszych błędów występujących w środowiskach operacyjnych Windows XP/Vista/7/8.

Program kierowany jest do użytkowników, którzy nie posiadają odpowiedniej wiedzy, by samodzielnie usunąć typowe problemy z systemem. Wyposażony został w zestaw kilkunastu gotowych rozwiązań (wraz z rozwojem aplikacji ich liczba ma wzrastać), które pozwalają naprawiać typowe i często spotykane przypadłości Windowsa. Z jego pomocą rozwiążemy problemy z brakiem wyświetlania grafiki w ikonach na pulpicie, niedziałającymi odnośnikami w przeglądarce IE, brakiem możliwości otworzenia menadżera zadań i edytora rejestru, złym zarządzaniem pamięcią operacyjną itp.

Obsługa Wise PC 1stAid jest banalnie prosta i ogranicza się jedynie do wyboru w głównym oknie przypadłości, którą chcielibyśmy rozwiązać, a następnie kliknięcia przycisku 'Fix now'. Narzędzie automatycznie wprowadzi odpowiednie zmiany w systemie i zapyta użytkownika czy błąd nadal występuje. Jeśli tak możliwe jest przesłanie zgłoszenia z dokładniejszymi informacjami, które posłużą do udoskonalenia mechanizmu rozwiązywania tego właśnie problemu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.76 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 806
Data aktualizacji2 lis 2016
Rozmiar pliku3.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise PC 1stAid ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)