WindowsDomOrganizery osobisteWise Reminder
Wise Reminder ikona

Wise Reminder1.37

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Wise Reminder to nieskomplikowany program, dzięki któremu nie zapomnimy o zbliżających się wydarzeniach. Narzędzie może sprawdzić się podczas codziennej pracy, jak i w trakcie wykonywania obowiązków domowych.

Interfejs programu jest minimalistyczny. Po lewej stronie znajdziemy zakładki, pozwalające zapoznać się z listą ukończonych i nieukończonych zadań. Natomiast po prawej widnieje zestawienie obowiązków, które już wykonaliśmy lub powinniśmy wykonać w nadchodzącym czasie. Pod nazwą każdego zadania znajduje się również informacja, ile czasu pozostało nam na jego wykonanie. Dodawanie kolejnych "tasków" do aplikacji jest wyjątkowo nieskomplikowane, więc z obsługą Wise Remindera poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy komputerów.

Kiedy skończy się czas na wykonanie zadania, na ekranie pojawi się odpowiednie okno. Jeśli nasz plan dnia jest napięty i jesteśmy bardzo zajęci, możemy skorzystać z funkcji drzemki, by przedłużyć przypomnienie. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk "przypomnij mi później" i wybrać odpowiedni czas (np. 5 minut lub 2 godziny).

Wise Reminder działa w tle i zużywa mało zasobów systemowych. Jest również kompatybilna z większością edycji systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu sprawdzi się zarówno na bardzo wydajnych pecetach, laptopach, jak i starszych komputerach biutowych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań979
Data aktualizacji12 cze 2020
Rozmiar pliku1.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Wise Reminder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)