WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaWise System Monitor
Wise System Monitor ikona

Wise System Monitor1.53

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wise System Monitor to niewielkie i bardzo proste narzędzie systemowe, które dostarcza podstawowych informacji o działających na komputerze procesach oraz znajdujących się w jego wnętrzu bazowych podzespołach sprzętowych.

Program sam w sobie nie oferuje w zasadzie nic poza możliwością przeglądania listy działających w systemie procesów czy też informacji o znajdujących się w komputerze procesorze, płycie głównej, pamięci RAM, układzie graficznym, dysku twardym, karcie dźwiękowej oraz interfejsie sieciowym. To niedociągnięcie w dużym stopniu niweluje jednak możliwy opcjonalnie do wyświetlenia na pulpicie estetyczny pasek informacyjny.

Na wspomnianym pasku znajdziemy informacje o transferze przychodzącym i wychodzącym z naszego komputera, procentowym wykorzystaniu pamięci RAM oraz temperaturze CPU. To jednak nie wszystko. Kliknięcie dowolnej informacji dostępnej na belce wyświetla dodatkowe dane np. o aplikacjach pobierających lub wysyłających do Internetu dane, procesach zużywających najwięcej zasobów pamięci i procesora oraz temperaturze rdzeni CPU i GPU.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.67 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 293
Data aktualizacji21 wrz 2020
Rozmiar pliku2.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise System Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)