WindowsMultimediaPobieranie wideoWise Video Downloader
Wise Video Downloader ikona

Wise Video Downloader2.82

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wise Video Downloader to darmowa aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube.

Program pozwala na szybkie pobieranie klipów wideo z serwisu YouTube. By pobrać wybrany film wystarczy wprowadzić adres URL wideo, a następnie kliknąć w przycisk pobierz. Z poziomu ustawień aplikacji Wise Video Downloader użytkownik ma możliwość wyboru jakości pobieranych wideo w stosunku najlepsza jakość do najmniejszy rozmiar, ustawić domyślną lokalizację zapisu plików czy wygenerować wersję portable programu.

Choć aplikacja nie oferuje wielu opcji to ciągle świetnie sprawdza się do tego celu w jakim została stworzona. Dodatkowo Wise Video Downloader wyposażony został w wyszukiwarkę filmów z serwisu YouTube. Z poziomu rezultatu wyszukiwania można oczywiście pobrać filmy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.98 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 511
Data aktualizacji28 kwi 2019
Rozmiar pliku2.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise Video Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)