Wise Video Downloader ikona

Wise Video Downloader2.82

WindowsMultimediaPobieranie wideoWise Video Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wise Video Downloader to darmowa aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube.

Program pozwala na szybkie pobieranie klipów wideo z serwisu YouTube. By pobrać wybrany film wystarczy wprowadzić adres URL wideo, a następnie kliknąć w przycisk pobierz. Z poziomu ustawień aplikacji Wise Video Downloader użytkownik ma możliwość wyboru jakości pobieranych wideo w stosunku najlepsza jakość do najmniejszy rozmiar, ustawić domyślną lokalizację zapisu plików czy wygenerować wersję portable programu.

Choć aplikacja nie oferuje wielu opcji to ciągle świetnie sprawdza się do tego celu w jakim została stworzona. Dodatkowo Wise Video Downloader wyposażony został w wyszukiwarkę filmów z serwisu YouTube. Z poziomu rezultatu wyszukiwania można oczywiście pobrać filmy.

Udostępnij
Wise Video Downloader 2.82wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.98 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 370
Data aktualizacji28 kwi 2019
Rozmiar pliku2.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wise Video Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)