WindowsArchiwumProgramy archiwalneWITaj!

WITaj!2000 0.95.00

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WITaj! 2000, nazywany przez autora Komputerowym kalendarzem dla każdego, to polski program będący odpowiednikiem tradycyjnych kalendarzy ściennych. Program poinformuje nas o tym, który mamy dziś dzień, kto w danym dniu obchodzi imieniny, przypomni nam o urodzinach, ważnej rocznicy, terminie, poda nam wszelkie możliwe dane astronomiczne, poradę na dany dzień, a nawet nasz biorytm. Dodatkowo wygląd programu zmienia się w zależności od pory dnia.

Zmiany od wersji 0.94.25

"Mały Poradnik Życia" zwiększona maks. liczbę wpisów (do 255) w Danych Prywatnych poprawiona zakładka "Astro" poprawiony błąd w obliczaniu długości dnia (problem występował w wersjach 0.88.00-0.88.01) wyszukiwanie daty imienin wg imienia! trochę danych astronomicznych...

Uwaga!

Aby program uruchamiał się automatycznie po starcie systemu, jego ikonkę należy przekopiować do folderu Autostart w Menu Start.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.68 ocen
Twoja ocena
ProducentMaciej Haudek
Liczba pobrań125 168
Data aktualizacji7 sty 2004
Rozmiar pliku0.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)