Witch Magical Diamond Legend czyli weekendowe czary mary

Witch Magical Diamond Legend czyli weekendowe czary mary
Rafał Szramowiat

30.09.2017 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Witch Magical Diamond Legend - kolejną, bezpłatną logiczną łamigłówkę opartą na pomyśle łączenia takich samych elementów w grupy celem usunięcia ich z pola gry.

Tytuł, który przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android, przenosi nas swoją fabułą w świat czarów i magii pozwalając zwiedzić niedostępne dla zwykłych śmiertelników obszary zawładnięte przez pewną czarownicę.[img=14glowny]Podstawowym, niezmiennym już dla gatunku, zadaniem gracza jest eliminowanie jak najdłuższych ciągów przedmiotów o tym samym kształcie i kolorze. Połączenie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz zwiększeniem dorobku punktowego.

Najlepszy efekt przynosi jednak usuwanie z planszy po 4 lub więcej tych samych motywów co skutkuje możliwością korzystania ze specjalnych wspomagaczy, dzięki którym szybciej przebrniemy przez dany układ.

Witch Magical Diamond Legend to ciekawa pozycja logiczna w dobrej oprawie audiowizualnej. Jest dopracowana w szczegółach i zalicza się do grupy tych, które łatwo opanować, ale trudno przejść do końca. Mimo swej prostoty będzie wymagała od gracza skupienia i zaangażowania.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)