Witch Magical Diamond Legend czyli weekendowe czary mary

Strona głównaWitch Magical Diamond Legend czyli weekendowe czary mary
30.09.2017 11:41
Witch Magical Diamond Legend czyli weekendowe czary mary

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Witch Magical Diamond Legend - kolejną, bezpłatną logiczną łamigłówkę opartą na pomyśle łączenia takich samych elementów w grupy celem usunięcia ich z pola gry.

bEKiXYjp

Tytuł, który przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android, przenosi nas swoją fabułą w świat czarów i magii pozwalając zwiedzić niedostępne dla zwykłych śmiertelników obszary zawładnięte przez pewną czarownicę.[img=14glowny]Podstawowym, niezmiennym już dla gatunku, zadaniem gracza jest eliminowanie jak najdłuższych ciągów przedmiotów o tym samym kształcie i kolorze. Połączenie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz zwiększeniem dorobku punktowego.

Najlepszy efekt przynosi jednak usuwanie z planszy po 4 lub więcej tych samych motywów co skutkuje możliwością korzystania ze specjalnych wspomagaczy, dzięki którym szybciej przebrniemy przez dany układ.

Witch Magical Diamond Legend to ciekawa pozycja logiczna w dobrej oprawie audiowizualnej. Jest dopracowana w szczegółach i zalicza się do grupy tych, które łatwo opanować, ale trudno przejść do końca. Mimo swej prostoty będzie wymagała od gracza skupienia i zaangażowania.

bEKiXYjr

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKiXYkn